1 / 3
Phat Boy - midi kontroler
По Договор
08.09.2022 12:40

Скопје Центар / Скопје

www.keyfax.com/keyfax/phatboy/phatcompat.html

Na oficijalniot websajt ima lista na kompatibilni syntovi , fabricki e programiran za onie koi nemaat kontroli na potenciometri.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
077627902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам