1 / 4
Merino Volna
12.000 МКД
Цената е фиксна
15.02.2022 09:25

Аеродром / Скопје

Se prodava Merino Volna 24 mirkoni
21 kg ja imame vo boite na slikata vo topovi i nekolku izrabotki kebinja,kapi,salovi
Se prodava isklucivo cela kolicina
Informacii na 070648828

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Ivana
Novo Lisice
Потврден огласувач
070648828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам