1 / 3
Gumi za dzip jeep 285 50 20
200 €
220 €
30.11.2022 10:15

Струга / Струга

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

285

Висина:

50

Дијаметар:

20

4 gumi so profil minimum 7mm
Nexen Roadian HP M+S.
Dot 2015.
Fixna Cena

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам