1 / 8
Audi A6 2.4 benzin
1.800 €
30.07.2022 15:42

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registracija mozi da se proba vo seke. Vreme. Kontakt na 071 456221

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tafa
Потврден огласувач
070625190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам