1 / 3
SLAKT Детски кревет / ИКЕА
20.140 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.02.2022 11:09

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот
> Материјал: челик, медијапан, дрво , пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 207 cm
> Ширина: 98 cm

Код на производ:
892.277.31

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам