1 / 10
Citroen c3 2017 opremem so dvojni komandi za avtoskola
9.100 €
21.11.2022 11:00

Штип / Штип

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Citroen c3 1.6 55 kw 2017 god 145.000km
Opremen so dvoni komandi za avtoskola.
Voziloto e vo besprekorna sostojba so realni km i prva baja nasekade.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам