1 / 1
Montaza na sekakov vid na osvetluvanje
По Договор
19.09.2022 10:20

Сарај / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VRSIME MONTAZA NA SEKAKOV VID NA OSVETLUVANJE
PUSTANJE INSTALACII ZA VISOKA I NISKA STRUJA
MONTAZA I DEMONTAZA NA OSIGURACI STEKERI I DR

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

vebi
Потврден огласувач
070223428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам