1 / 12
VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.
2 €
Цената е фиксна
16.06.2022 15:42

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servisirana maslo i site filtri
Nov lanec,klizaci i vodna pumpa
Nov remen i zategnuvac
Nov set za kumplug
Proverka kaj sakate
Ekonomicen motor
6 brzini
Klima
Soncev krov
Kuka
Navigacija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078411510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам