1 / 8
AUDI A4 2.0 TDI - 06
5.600 €
30.09.2022 17:29

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK
- 2006
- REGIST. DO 20.12.2022
- BIXENON
- TEMPOMAT
- KLIMA
- KOMANDI NA VOLLAN
- PARKING SENZORI
- 17 R FFELGEN
- 2 KLUCI
- 290.000km
- 2 ZONSKA KLIMA
- ELEKTRICNI STAKLLA
- ELEKTRICNI RETROVIZORI
- EXTRA SOCUVAN
- SERVISIRAN
- CENA 5600

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xomi
Потврден огласувач
072777739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам