1 / 12
Mercedes S350L cdi
26.000 €
01.07.2022 23:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 350

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Mercedes S350Lcdi redizajn seria
Modelot e Long verzija so full oprema
Vakum na vrati
distronik
line asistent
night vizion
ladenjen+grenje na predni sedista+grenje na zadni sedista
dvd vo zadnite sedista
Amg maska napred..........i uste mnogu drugi raboti
originalna km 226000
4 novi zimski gumi so 18 col bandasi +
4 letni so 20 coll bandasi
servisiran komplet

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Beto
Потврден огласувач
072270898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам