1 / 4
Zvucnici
200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.02.2023 11:24

Битола / Битола

Socuvani ne servisirani ,3 sistemski na 8 oma i jacina 200 w, imaat mrezi.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

borko
Потврден огласувач
075907609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам