1 / 3
УРБАН ЛИВИНГ продава дуќан во Чаир
306.000 €
01.05.2022 18:46

Чаир / Скопје

Квадратура:

170 m²

Греење:

Струја

Се продава и/или изнајмува убав деловен простор - дуќан 170м2 на ексклузивна локација во Чаир.
Реновиран, прегледен со излози на двете страни, светол, погоден за сите дејности.
Цена за продажба е 306.000,00 евра.
Цена за изнајмување (само за подолг период) 1500 евра/месечно.
За оваа убава понуда и повеќе информации јавете се на следниве телефони:
075314647 Бети
078967010 Силвана
ШИФРА К38

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Urban Living
Rimska 3
Потврден огласувач
078967010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам