1 / 9
Озвучење за во кола Магнат
По Договор
12.06.2022 12:16

Кисела Вода / Скопје

Се продава озвучење за во кола Магнат со 2баса × 12 користено многу малце или замена за телефон
И озвучење JBL со 12бас
Цена:7000ден
За повеќе информации на тел

070248713 Данчо

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Lorena
Потврден огласувач
076211536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам