1 / 10
SELCO GENESIS mig/mag odlicen
2.500 €
Цената е фиксна
08.03.2022 16:44

Куманово / Куманово

SELCO GENESIS Saß Elektrodno ,tig DC ,MiG mag Puls ,MiG mag Synergien, i MiG mag manuelno podesuvanje mig/mag odlicen bez mana so vodno ladenje baraj me na vib 079353307 cena 2500e

zavaruvanje✅
#tig✅
#co2✅
#ac dc✅
#PLASMA✅

#FRONIUS✅
#KEMPI✅
#MILER✅
#TELWIN✅

SEKAKOV VID NA PROFESIONALNI APARATI ZA ZAVARUVANJE I DRUGI ELEMENTI INFO NA 079353307 viber ✅

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам