1 / 2
Panasonic Adapter za S-VHS-C kaseti
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2023 21:00

Кисела Вода / Скопје

Prodavam Panasonic Adapter za S-VHS-C kaseti, tip VW−TCA7E, vo odlicna sostojba, cena 2.000 denari, tel 070/226-300.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Останато

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070226300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам