1 / 9
KONTEJNER ZA POVEKE NAMENI
3.550 €
05.08.2022 14:05

Аеродром / Скопје

DIMENZIJA 6m x 2.4m x 2.4 m
VO IZRABOTKATA SE KORISTENI KVALITETNI MATERIALI
FASADEN SID - POLIURETANSKI PANEL 5 sm
KROVOT E SO POLIURETANSKI PANEL 5/8 sm.
PODOT E IZRABOTEN OD POLIURETANSKI PANEL-IZOLACIJA 5 sm.
KOMPLET SO STRUJA I PRIKLUCOK ZA STRUJA

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071444004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам