1 / 10
BMW 525 d.205 ks.2011 g. M-paket
14.999 €
23.05.2023 07:00

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 525 d.205 ks.2011 g. M-PAKET.
So mnogu oprema I mnogu socuvano I kompletno servisirano I registrirano.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам