1 / 5
HIUNDAY ACCENT AKCENT BENZIN PLIN
700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.03.2023 13:17

Гостивар / Гостивар

Марка:

Hyundai

Модел:

Accent

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

ACCENTOT E VO DOBRA SOSTOJBA
MOTOR I MENJAČ EKSTRA DOBRI
2 NOVI GUMI NAPRED I 2 SOLIDNI ZADNI.
KOLATA RABOTI I NA BENZIN I NA PLIN MALA POTOŠUVAČKA NA GORIVO POMINATA E REGISTRACIJA. SMENETA NOVA LAMELA. SERVIS.
VREDI DA SE VIDI.
JAVETESE ZA SE NA BROJOT 070 555 325

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

NIKOLET
Потврден огласувач
075816726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам