1 / 7
PEUGEOT 407 2.0HDI 136KS 2004
3.400 €
12.02.2022 10:51

Валандово

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

So fol oprema novi gumi pred 200km staveni napraven mal servis klimatronik ispraven, komandi na volan, sarzer, parking senzori
Broj za kontakt 078296923
Moze istiot broj na viber da me barate

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078296923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам