1 / 3
CENTROMETAL PEL-TEC 48KW
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2022 11:38

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Се продава НОВ котел на пелети CENTROMETAL PEL-TEC со топлински капацитет од 14,4 до 48 kW, комплетно автоматизиран. Може да грее простор до 480 m2
висина (mm): 1560
ширина (mm): 11485
длабина (mm): 1160
тежина на котелот (kg): 478

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
+38970315096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам