1 / 4
ALFA PLAM COMMO 15
99.500 МКД
12.02.2022 12:03

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Се продава печка на пелет АLFA PLAM COMMO 15 БЕЖ боја. Печката е со гаранција 5 години. Постои можност за кредитирање и договор за монтажа.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
+38970315096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам