1 / 11
FORD S MAX TITANIUM SPORT 2.2 CDTI 175 HP
2.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 22:58

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

S-Max

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

129 kw / 175 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4


P. R . O . D .A .D E .NO

GODINA TITANIUM SPORT SO VISOKO NIVO NA OPREMA:
- REKARO SEDISTA ALKANTRA -KOZNI
-GREACI NA SITE SEDISTA
-TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN
- BORD KOMPJUTER ANDROID
RADIO DVD ,wi fi,usb,bluetoot
- SENZORI ZA DOZD
-PARKING SENZORI
- ksenon svetla +maglinki
- 4 novi letni gumi
-MANUEL menuvac 6+1potrosuvacka 6 l
BEZ CARINA
TEL.071389668
Mozna e ZAMENA pomal avtomobil; ATV

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

IPCE
Kicevo
Потврден огласувач
071389668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам