1 / 12
Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina
4.800 €
Цената е фиксна
28.05.2022 07:40

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS
2007 godina so pominati 245.000 km avtomatik.
Familijarno vozilo, redovno servisorano.
7 sedista, 2 seta zimski/letni gumi.
Registrirano do. 18.05.2023 godina.
Kolata e pali vozi, 1 denar nema vlog vo nea.
Moze zamena za motor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
078349783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам