1 / 12
Bmw 550 Xd
1 €
26.09.2022 15:56

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

550

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

280 kw / 381 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw 550Xd Mpaket so najfull oprema vakum na vrati head up distance control moze zamena so moja ili vasa doplata info 070232420

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jetmir
Потврден огласувач
070232420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам