1 / 12
Plac vo gorno nerezi Karposh
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 23:30

Карпош / Скопје

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo gorno nerezi..
do placot ima asfaltiran pat ,voda ,struja.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AAAA
Потврден огласувач
070399719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам