1 / 1
PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI
30 €
35 €
Денес 10:07

Карпош / Скопје

Квадратура:

2270 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PRODAVAM PLAC VO SELO BARDOVCI SO POVRSINA OD 2270 / KVADRATI (MOZE I VO (DVA DELA )SO IMOTEN LIST SE NAOGA KAJ CRKVATA VO BLIZINA NA ELITNATA NASELBA SO ODALECENOST OD 400 METRI VO RAMNA POLOZBA MESTO SO PAT IZLEZ NA SVISLION MAGISTRALEN PAT, ZA KONTAKT /072=314/095 (MILE )

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milorad Pirkovski
Потврден огласувач
072314095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам