1 / 5
MASINA ZA TOALETNA HARTIJA
1 €
21.06.2022 18:34

Битола / Битола

masina za toaletna hartija so dva biga
masina za salfetki 25×25
bonsek za hartija
lepilica
masinite se vo odlicna sostojba

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070269558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам