1 / 2
Prodavam Ski konduri Free Motion broj 42 i 43
120 €
23.03.2022 12:39

Маврово и Ростуша / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Prodavam konduri za skianje Free Motion dva para ednite se 27(42),drugite se 27.5(43).Cenata e 120 evra od par.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Goran
Mavrovo
Потврден огласувач
070888510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам