1 / 6
se prodava passat b8 dsg
18.500 €
Со вклучен ДДВ
12.02.2022 22:30

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passato e e extra 2.0 150.ks DSG 2015 god
DSG menuvac
Registriran so zelen Karton
Servisna Istorija- moze da se lproveri vo Porche MK
Generalen Servis - Rebrast Kaish vodna pumpa zategaci, isto taka i Pk kaisot so zategaci
Smeneto motorno maslo i filtri.
Smeneto maslo vo menuvac i filtri kako i filter za gorivo.

Kolata e bez zabeleski vo prfektna sostojba.

Se prodava isklucivo za Kesh. 18.500.eu

Podetalno na tel: 070215303

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078421884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам