1 / 2
Toshiba L650
6.000 МКД
Со вклучен ДДВ
24.06.2022 15:29

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Toshiba

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Toshiba L650 so i3 procesor na 2,5 ghz so 4 gb ram 500gb hdd so 15,6 led monitor crvena boja

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Makedonka
Потврден огласувач
072260708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам