1 / 5
Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер
По Договор
24.03.2023 07:49

Кисела Вода / Скопје

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozicii. Rabotime so cementov i gipsen malter isklucivo na renova i knauf. Rabotime na mali i golemi objekti so najmoderna oprema i tehnika na izrabotka. Zad sekoja izrabotka so nas materijal garantirame 1 godina.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Zanaet-Izrabotki
Потврден огласувач
078339750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам