1 / 5
Garmin Instinct Solar CAMO !! NOV !!
15.000 МКД
Цената е фиксна
04.12.2022 15:12

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar CAMO,воошто не користен потполно НОВ!

-INSTINCT SOLAR CAMO - ЦЕНА 15,000 ДЕНАРИ

Цената е фиксна,не вршам замени!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

prodazba
Потврден огласувач
071567238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам