1 / 2
Продавам ТВ комода
3.000 МКД
20.09.2022 12:19

Аеродром / Скопје

Продавам ТВ комода со подвижна плоча со димендија 72 x42x 48см добро сочувана

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Вука
Потврден огласувач
078309934
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам