1 / 2
TJUNER SONY
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2022 13:24

Гевгелија / Гевгелија

Se prodava tjuner Sony model ST-S100L

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Kokan
Потврден огласувач
071251181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам