1 / 2
Bluetooth 4.0
350 МКД
Цената е фиксна
13.02.2022 11:48

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novo
Menuvam za micro sd card 64gb

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам