1 / 10
Se izdava deloven prostor vo Bitola vo zgrada Granit,Karposh
1 €
09.06.2022 21:53

Битола / Битола

Se izdava deloven prostor, vo naselba Karposh Bitola, vo zgradata na Granit. Delovniot prostor e so kvadratura 57 m2 so mozhnost da se podeli na dva zasebni prostori.

Viber 00491738537239

Telefon 075 222 199

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075222199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам