1 / 2
Basino Selo Eksluzivna lokacija
10 €
27.03.2023 11:41

Велес / Велес

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten list eden sopstvenik.
Placot e na eksluzivna lokacija pomegju restoranot montenegro i fabrikata za kabli.
Cena po dogovor.
Kontakt isklucivo na :
071261662 Ivica
071261662
071261662

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071383571
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам