Se prodavat placevi
1 €
13.02.2022 13:22

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavat poveke placevi za podetalni informacii
077977222

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам