1 / 1
ПЛАЦ ВО БАРДОВЦИ
1 €
13.02.2022 13:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во Н.Бардовци на атрактивна локација. За подетални информации на телефон 078/345-646

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragana
Потврден огласувач
072562800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам