1 / 12
Golf 7 2014 81kw COMFORTLINE
12.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2023 12:19

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava golf 7 2014 godina so realna kilometraza 161.xxx km.

Registriran do 8mi mesec.

Napraven golem servis, linest, rebrast, vodna pumpa, zategaci.

Mal servis pred 500km.

Redovno odrzuvan i servisiran.

2 para gumi, zimski (kupeni ovaa sezona, malku vozeni) so ratkapni i celicni bandazi i letni so aluminiumski bandazi.

Atest zatemneti zadni stakla.

Servisna istorija.

BEZ ZAMENI!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076272508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам