1 / 1
Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE
42.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 19:31

Битола / Битола

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo KP 567/1 - markici broj 9, 10 i 11.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076244756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам