1 / 3
Kafez
1.100 МКД
1.300 МКД
25.06.2022 21:38

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava kafez za ptici.
Visina 50cm
Dolzina 30cm
Shirina 40cm

ZVONETE NA 077 608 406

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

viktorija
Потврден огласувач
077608406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам