1 / 1
Рутер / Ruter Linksys Cisco wr120n Wifi
400 МКД
16.09.2022 14:24

Скопје Центар / Скопје

Ekstra kvaliteten ruter od Linksys Cisco za ekstra cena. Doagja koplet so polnac i mrezen kabel.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам