1 / 6
Se prodava Bmw 520d
1 €
14.550 €
16.09.2022 13:27

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
070367670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам