1 / 12
Prodavam `` COMMODORE 64``
160 €
Цената не е фиксна
13.02.2022 16:08

Гази Баба / Скопје

Prodavam ``COMMODORE 64``so dodatoci vo komplet, vo prekrasna sostojba so ogled na godinata na proizvodstvo. ,celosno funkcionalen i ispraven.
Kompjuterot e proizveden vo W.Germany , so nizok seriski broj i se prodava od prv gazda.Kompjuterot se prodava so: Originalen kasetofon,kabel i adapter i kertridz za turbo 250 i drug softver, kako na prilozenite fotografii na oglasot.
Kompjuterot e prekrasno kolekcionersko delo za pasionirani kolekcioneri na kompjuterskata istorija.

Cena 160 EUR komplet.

Kontakt Marko, telefon 071 544 846.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
078288962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам