1 / 10
jeep grand cheroke 4.7
9.200 €
20.04.2022 21:13

Демир Хисар

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisiran,smenet lanec na motor 700e, novi good year gumi so minusni bandasi 1000e plus lieni bandasi so Ms gumi odlicni,novi klapni za parno,xenon nov,podkrenat okolu 7cm se funkcionalno na nego,prekrasen zvux v8 masinata spie ne se slusa kako raboti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

josip
partizanska
Потврден огласувач
070705114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам