se prodavaat dve kuki
23.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 22:06

Валандово

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ilindenska 8 valandovo

se prodavaat dve kuki vo isti dvor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

suzana
Потврден огласувач
078430802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам