1 / 1
Prodavam guma 225/70R15C so bandaz
4.000 МКД
Денес 09:38

Пробиштип

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

70

Дијаметар на гума:

15

Prodavam guma 225/70R15C so bandaz za Mercedes Sprinter

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078608188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам