1 / 6
STOLICI ZA RESTORAN /PIZZERIA
1 €
19.06.2022 08:42

Охрид / Охрид

SE PRODAVA SKROS NOVI 15- STOLICI
I 3MASI.
Mozete vo sekoe vreme da gi Vidite.
CENA PO DOGOVOR.
KONTAKT Viber:WhatsApp
071 537-864

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

D%G
Потврден огласувач
071 537 864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам