1 / 4
BMW 525
1.500 €
Цената е фиксна
13.02.2022 17:33

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Servisirana kolata e top.Za poveke info 077-702-669 Andrea

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070398360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам